TakipciNet - Instagram Hizmetleri
 • 0537 770 7548
 • takipcinetiletisim@gmail.com

Gerçek kullanıcılar. Gerçek beğeniler.
Tamamen otomatik teslimat.

Instagram'da popüler olmanız için beklemenize gerek yok! Anında teslimat yapan sistemimizden bugün beğenilerinizi alın.

Takipci.net Nasıl Çalışıyor?

 • Bir fotoğraf yada video yükleyin ve beğenilerinizi şimdi alın.

  Bir fotoğraf yada video mu yüklediniz? Onu popüler yapmak için bir kaç adımınız var.

 • Takipci.net yüklediğiniz yeni fotoğraf veya videoyu otomatik olarak algılar ve onu popüler hale getirir.

  Bir kaç dakika içerisinde binlerce beğeni hesabınıza yansısın!

 • Beğenilerizin artışını izleyin.

  Bir kaç dakika içerisinde gelecek beğenilerinizin nasıl arttığını keyifle izleyebilirsiniz. İşte bu kadar kolay!

SIK SORULAN SORULAR

Gerçek Türk ve Yabancı Takipçiler Evet, satın aldığınız gerçek Türk ve yabancı takipçiler fotoğraflarınızı beğenebilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur. Yabancı Bot Takipçiler Hayır, yabancı bot takipçilerin kendi profil fotoğrafları ve paylaşmış oldukları fotoğrafları vardır ve gerçek görünümüne sahiptirler ancak sanal pasif hesaplar olduklarından fotoğraflarınızı beğenmezler.
Gerçek Türk ve Yabancı Takipçiler Evet, satın aldığınız gerçek Türk ve yabancı takipçiler fotoğraflarınıza yorum yapabilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur. Yabancı Bot Takipçiler Hayır, yabancı bot takipçilerin kendi profil fotoğrafları ve paylaşmış oldukları fotoğrafları vardır ve gerçek görünümüne sahiptirler ancak sanal pasif hesaplar olduklarından fotoğraflarınıza yorum yapmazlar.
Hayır, takipçi ve beğeni satın aldığınızda sizden hiçbir koşulda Instagram şifreniz istenmez. Bu işlem için şifrenize gerek yoktur instagram kullanıcı adınız yeterlidir.
Gerçek Türk Takipçiler Evet, gerçek Türk takipçi satın alırken "cinsiyet" bölümünden "kadın" veya "erkek" takipçi seçimi yapabilirsiniz. Yabancı Gerçek ve Bot Takipçiler Hayır, yabancı gerçek ve bot takipçiler dünya genelinden karışık profillerden oluşmaktadır. Yaş, cinsiyet veya konum filtrelemesi mevcut değildir.
Gerçek Türk ve Yabancı Takipçiler Evet, gerçek Türk ve yabancı takipçiler tamamen gerçek kullanıcılardan oluşur. Yabancı Bot Takipçiler Hayır, yabancı bot takipçilerin kendi profil fotoğrafları ve paylaşmış oldukları fotoğrafları vardır ve gerçek görünümüne sahiptirler ancak gerçek kullanıcı değildirler.
Gelecek fotoğraflara beğeni tanımlayarak fotoğraflarınıza tek tek beğeni almakla uğraşmaktan kurtulabilirsiniz. Oto beğeni, siz fotoğraf paylaştıkça fotoğrafınıza otomatik yüklenir. Gelecek fotoğraflara beğeni almak için kullanıcı adınızı, fotoğraf başı kaç adet beğeni istediğinizi belirtmelisiniz. Gelecek fotoğraflara oto beğeni satın aldıysanız hesabınızın gizlilik ayarları açık olmalıdır. Profiliniz herkese açık olmadığında fotoğraf paylaştığınızda oto beğenileriniz gelmez. Fotoğrafları 10 dakika arayla paylaşmalısınız. Üst üste fotoğraf yüklediğinizde sistem bir beğeniyi yükleyemeden diğerine atlayabilir.
Video izlenme hizmeti için video linkinizi ve adet girmeniz yeterli olacaktır. Video izlenmeler yavaş yavaş gelmektedir.
Yorum hizmeti için fotoğraf linkinizi girip, adet seçip ve cinsiyet seçtikten sonra siparişizi verin. Sonrasında eğer yorumları siz belirlemek istiyorsanız İletişim kısmından bize ulaşıp yorum metinlerini iletebilirsiniz.
Türk gerçek takipçi siparişleri 30 dakika içerisinde. Yabancı(bot) takipçi siparişleri 1 gün içerisinde. Beğeni siparişleri anında. Video izlenim ise adete göre değişmektedir.
Almak istediğiniz bütün hizmetlerimiz için gönderim sürecinde profilinizi açık hale getiriniz. Gönderiminiz tamamlandıktan sonra tekrar gizleyebilirsiniz.